SUZUKI JIMNY
Suzuki Jimny, to je nov ivotn styl

Suzuki Jimny:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S

Hranice nen teba posouvat, vy jich toti vbec nemuste doshnout.
Jimny je dostaten siln i odhodlan k vletu do nronho ternu. Jeho kompaktn karoserie umouje projet po zkch stezkch i mezi stromy v lese. Dostaten zavazadlov prostor pojme bez problm vbavu potebnou pro Vae cesty za dobrodrustvm. Vydejte se prozkoumat svt. Vam clem mohou bt i msta, kam se ostatn jen tak snadno nedostanou.

Novinky modelovho ronku 2015

Suzuki Jimny pin vt vbr variant a od svho pedchdce se li i v nkolika designovch prvcch. V nov, modernj podob se pedstavuje pstrojov tt a volant, sedadla dostala odlin alounn a na karoserii najdete krom znmch odstn tak nov barvy.
Pestoe si Suzuki Jimny zachovv veker atributy nezastavitelnho off-roadu s poctivm mechanickm zkladem, nezapomn dret krok s dobou. Na palub vozu se tak nov objevuje elektronick stabilizan systm ESC, monitorovn tlaku v pneumatikch TPMS a npovda azen rychlostnch stup pro maximln spornou jzdu.

V Jimny - spolehliv a nenron

Vice ne tyicetilet tradice vvoje a vroby vozidel s pohonem 4x4 je dostatenou zrukou vysok kvality a odolnosti ternnch model Suzuki. Za tuto dobu si off-roady Suzuki zskaly miliony spokojench zkaznk na celm svt.
Pedchdce souasnho Suzuki Jimny, legendrn Samurai po dlouh lta dominoval bezkonkurenn v kategorii lehkch off-road. Doslova a do psmene byl nepekonateln v pracovnm nasazen i v tch nejt쾹ch a nejtvrdch ternnch podmnkch a pitom zstal spolehliv a vzcn nenron.
Nov Suzuki Jimny je jeho vice ne dstojnm nstupcem. Ke vem ve zmiovanm vlastnostem pidv i elegantn a kompaktn vzhled sv karoserie. Nov, vysoce funkn interir nyn zcela odpovd standardm kladenm na osobn automobily tto tdy. Atraktivn vzhled, elegantn interir a vylepen jzdn vlastnosti na silnici zaruuj, e Suzuki Jimny doke bt nejen spolehlivm a vkonnm pracovnm vozem v tkch ternnch podmnkch, tak, jak vel tradice, ale i idelnm spolenkem, zvldajcm dky svm vlastnostem vechny nstrahy mstsk dungle.

Vylepen interir pro prav pohodl

Projete se s Jimnym a uvidte, jak do sebe v tomto automobilu vechno dokonale zapad. Pracovit idie bylo znovu navreno dle nejposlednjch ergonomickch studi. Ve Vaem Jimnym mte nyn ve bezpen po ruce, na tom nejpirozenjm mst.
Ovldac prvky jsou rozmstny tak, aby jejich obsluha byla zcela intuitivn, kontroln pstroje jsou perfektn iteln a potebn informace mte okamit ped sebou jako na dlani. Pstroje na palubn desce jsme vhodn seskupili a umstili tak, abyste daje z nich mohli odest jen letmm pohledem. Dbali jsme tak na to, aby Vm adc pka padla pesn do ruky.
Pro jet vt komfort je k dispozici dlkov ovldn zmk, elektricky ovldan okna nebo klimatizace, kter zajist cel posdce optimln teplotu v interiru za kadho poas.

Bezztov poloha pi zen

Dky optimlnmu umstn pedl, volantu a pek pod nm se automobil velmi snadno ovld, nestresujc poloha zlepuje pozornost idie a sniuje jeho navu pi delm pobytu za volantem. Sedadla jsou pevn, ale zrove pjemn tvarovan a komfortn, na jejich polstrovn se nijak neetilo. Do cle dlouh cesty dojedete ve stejn kondici, v jak jste do automobilu nasedali. Pestoe je Jimny relativn kompaktn, nabz spoustu msta pro nohy, kolena, lokty i hlavu.

FOTOGALERIE

Suzuki Jimny:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Jimny:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Jimny:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Jimny:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Jimny:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Jimny:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Jimny:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Jimny:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S

CENK A SPECIFIKACE

- aktuln cenk a specifikace SUZUKI Jimny
- akn cenk voz SUZUKI

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUZUKI  EMIL FREY: Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111