MODELY SUZUKI

POMOZTE NM BT JEDNIKOU V PRASKM REGIONU!

Jsme dob, ale chceme bt nejlep a Vy nm v tom mete pomoci. Kad kdo si pjde zakoupit vz na zklad doporuen, dostane k novmu vozu drek a toho kdo ho doporuil odmnme tak. Navc nam stvajcm zkaznkm za doporuen rozdvme servisn prohldky zdarma! Akce je podmnna koup vozu.

Pro kupovat u ns?

  • V ivot m ve svoji cenu. My i nai zkaznci si nejvce cenme partnerstv.
  • Pomeme Vm vybrat sprvn model SUZUKI, odpovdajc pesn Vaim potebm i monostem, ppadn jeho financovn, zadme vm pojitn i pihlen Vaeho auta.
  • Mme pro Vs nejvt nabdku aut SUZUKI v pestr kle barev, kter jsou ihned k dodn.
  • Nai zkuen prodejn poradci, vm rdi pedvedou jakkoliv model auta, a to nejen v klidu na prodejn, ale i na blzkch silnicch i dlnici.
  • Na specialitou je vlastn zkuebn drha, kde si lze jedinen auta s pohonem vech kol nejlpe vyzkouet.
  • Pi svch cestch se mete s dvrou obrtit na nae sestersk spolenosti SUZUKI Emil Frey v esti zemch Evropy.
  • Z kadho prodanho auta SUZUKI vnujeme st penz na Fond rozen pe o zkaznka.
  • Kad zkaznk odchz s milm drkem.
  • Vykupujeme auta SUZUKI na protiet.

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUZUKI  EMIL FREY: Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111


Copyright ©2017, Emil Frey ČR
Created by UpFront