NOV SUZUKI SWIFT SPORT
Nov Swift Sport nov legenda

Suzuki Swift Sport:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S

Pichz nov osobnost. Jet vraznj, jet stylovj. Osobnost, kter dozrla, ale neztratila nic ani radost z pohybu, ani sportovnho ducha. M modern design i technologie, ale jej zkuenosti j mohou ostatn jen zvidt. Individualita, kter zle na okol. Tmov hr, kter Vs vdy podr. To je nov Suzuki Swift.

Swift Sport 5dv., pro celou rodinu

Absolutn novinka na eskm trhu Suzuki Swift Sport v ptidveovm proveden jednoznan odpov pro vechny, kte si rdi uij dynamiku 100 kW motoru, skvl jzdn vlastnosti, kompaktn oku lahodc design a navc potebuj odvst celou rodinu. Nejen jako idi, ale pedevm jako spolucestujc ocente komfort ptidveovho proveden a vichni spolen si tak mete v anatomicky tvarovanch sedadlech bezpen vychutnat co u Suzuki znamen oznaen Sport.

Swift Sport 5dv., rodinn "raketa"

Nov Swift Sport 5dv. nejlpe charakterizuj jeho parametry, i kdy nen nad osobn zkuenost: 1 586 cm3, 100 kW, 160 Nm, 195 km/h, z 0 na 100 za 8,7 s a 1 130 kg provozn hmotnosti. Tak to je nov ON ohromn porce zbavy rostouc mrn s potem projetch zatek. Za jeho volantem zaijete istou radost z jzdy a totln naden. Nepochybujeme o tom, e u mte vyhldnutou krsnou klikatou okresku, kam svj nov Swift Sport pojedete pkn prothnout pmo ze showroomu.

Swift Sport 3dv. dokonal poitek z jzdy

Nebudeme se opakovat parametry vozu SWIFT Sport jsou uvedeny u popisu ptidveov varianty a jsou zcela identick, a na pohotovostn hmotnost, kter je u tdveov varianty ni. Ale te u je as se zamit jen na Swift Sport 3dv. Kad, kdo tvrd, e spork m mt jen dvoje bon dvee m jasno a SWIFT Sport 3dv. mu dv za pravdu. Tohle auto nic nemaskuje a na nic si nehraje. Tohle auto je pro kadho, kdo si chce naplno vychutnat radost z kad zatky.

Kompaktn, prostorn a pozorn

Jak mete zskat jet vce msta v kompaktnm balen? Sta nahldnout do interiru novho Suzuki Swift. Uvidte chyte vyuit prostor pro posdku i zavazadla a budete pekvapeni, kolik se toho do nj pohodln vejde. Dle zde naleznete hodnotn, kvalitn zpracovan materily a spoustu phodn umstnch odkldacch schrnek na drobnosti a dal nezbytnosti, kter potebujete mt pi sob. Swift zkrtka pichz s pekvapivm eenm prostoru, kter vak nen zhadn. Je jen chyte a dobe vymylen.

Motor Suzuki Swift Sport

M16A zehov motor 1.6 - Maximln vkon tohoto benzinovho motoru je 100 kW. Navc dv vysok toiv moment v celm spektru otek, take se mete spolehnout na psobiv zrychlen a skvl pocit kontroly nad vozidlem na Vaich kadodennch cestch.

Sport na prvn pohled

Suzuki Swift Sport sv vlastnosti dv najevo zvenku i zevnit adou precizn zpracovanch funknch detail.
Optika pednch HID (xenonovch) svtlomet je tnovna do edoern barvy. Krsn tak vyniknou jednotliv prvky umstn ve dvou patrech pod irm krytem protaenm hluboko do blatnk i kapoty motoru.
Na adic pce nen ani tak zajmav jej erven proit, ale pedevm est stup, kter mete lehce a pesn navolit na nov pevodovce, s n je Swift Sport jet spornj a ti.
Pstrojov tt doplnilo pt stedov okru. Do grafiky pstroj byly zakomponovny erven akcenty, kter se dle v interiru prolnaj jako charakteristick a zrove jednotc prvek modelu Sport.
Dokonale zvldnut aerodynamika je zkladem spchu skvlch jzdnch vlastnost. Zadn ptlan kdlo elegantn navazuje na linii stechy a ukrv v sob tet brzdov svtlo LED.
Multifunkn tramenn koen volant s ervenm stehem uvnit vnce padne skvle do ruky.
Sedadla s vraznm bonm vedenm na sedcch i opradlech nejsou pouze na okrasu. Prvn ostej zatka, souhra skvl prce rukou mezi volantem a adic pkou a nohou na brzdovm, spojkovm a nsledn plynovm pedlu, odstediv sla psob na tlo, kter se ani nehne. Takov maj bt sedaky ve voze, kter m Sport v nzvu.
Maximln zitek ze sportovn jzdy umocuj i ty nejmen detaily, jako napklad nerezov povrchy pedl, take i pi sebeostejm manvru zstanou nohy tam, kde potebujete.
Disky kol z lehkch slitin maj design ve stylu t paprsk, kter se objevuje u kryt okolo pednch mlhovek. Standardn rozmr disk je sedmnct palc a Swift Sport s nimi doke ve spoluprci s preciznm podvozkem poskytnout neuvitelnou zptnou vazbu idii, ani by z vozu poctil kadou nerovnost na mn kvalitn vozovce.

FOTOGALERIE

Suzuki Swift Sport:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Swift Sport:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Swift Sport:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Swift Sport:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Swift Sport:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Swift Sport:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Swift Sport:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Swift Sport:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S

CENK A SPECIFIKACE

- aktuln cenk a specifikace SUZUKI Swift Sport
- akn cenk voz SUZUKI

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUZUKI  EMIL FREY: Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111


Copyright ©2017, Emil Frey ČR
Created by UpFront