NOV SUZUKI SWIFT
Nov Swift nov legenda

Suzuki Swift:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S

Pichz nov osobnost. Jet vraznj, jet stylovj. Osobnost, kter dozrla, ale neztratila nic ani radost z pohybu, ani sportovnho ducha. M modern design i technologie, ale jej zkuenosti j mohou ostatn jen zvidt. Individualita, kter zle na okol. Tmov hr, kter Vs vdy podr. To je nov Suzuki Swift.

Nov Swift 3dv., design dynamiky

Oku lahodc designov detaily odliuj Suzuki Swift od ostatnch kompaktnch voz. Vrazn linie a snen profil dodvaj vozu vzhled, kter je sportovn a stejn tak elegantn. Vzhled, kter vypovd o jeho obratnosti, mrtnosti a ivm projevu. Vdy pohyb v rychlm tempu je mu vlastn. Nov synonymum pro dynamick kompaktn vz nov Suzuki Swift.

Nov Swift 5dv., stvoen pro Vs

Nov Swift 5dv. pin nov vk kompaktnch voz. Vk radosti z zen, kterou si uijete spolen s celou rodinou, protoe vz je ptimstn. Vraznm prvkem jsou nov LED svtlomety pro denn svcen. LED technologie je pouita i u brzdovho svtla. Kryty zrctek nov doplnila smrov svtla. Spotebu jsme u motoru 1.2 VVT dostali v prmru na skvlch 5,0 l/100 km (1.2 VVT).

Obratn, svin, Swift

Akoli se to zd nemon, je nov Swift kompletn pepracovan a to od kol a po stechu. Je vt, robustnj, pevnj Dokzal zlepit ovladatelnost, vkon i stabilitu, ale tak ohleduplnost k ivotnmu prosted. Swift vdy pohnly sice maloobjemov, ale vkonn agregty, kter mly nadbytek dynamiky a nzkou spotebu. Dnes se touto Suzuki ovenou kombinac inspiruj tm vechny automobilky. Swift je Vm k dispozici s benzinovm motorem o objemu 1,2 l a vzntovm o objemu 1,3 l. Oba Vm pinesou jet ni spotebu i emise a o to vt radost a zitky z jzdy, kamkoli se vydte.

Sportovn jzda na pn

Naden ze sportovn jzdy zan v moment, kdy zanete na nov Swift v duchu myslet. Nevhejte, nasednte. Zkladnm barevnm tnem palubn a pstrojov desky je ern s kontrastnmi stbrnmi prvky. Modern design podtrhuje eleganci i sportovnho ducha. Rozhldnte se a zjistte, e ve je na svm mst pehledn a intuitivn uspodno pro maximln soustedn na jzdu a proit vzruujcch zitk. Uchopte volant a selpnte plyn...

Kompaktn, prostorn a pozorn

Jak mete zskat jet vce msta v kompaktnm balen? Sta nahldnout do interiru novho Suzuki Swift. Uvidte chyte vyuit prostor pro posdku i zavazadla a budete pekvapeni, kolik se toho do nj pohodln vejde. Dle zde naleznete hodnotn, kvalitn zpracovan materily a spoustu phodn umstnch odkldacch schrnek na drobnosti a dal nezbytnosti, kter potebujete mt pi sob. Swift zkrtka pichz s pekvapivm eenm prostoru, kter vak nen zhadn. Je jen chyte a dobe vymylen.

Pohon 44 maximln jistota po cel rok

Nov Swift je vjimen vz, co dokazuje i monost volby pohonu 44, kter si v dan kategorii mete dopt pouze u nj. U tak jedinen jzdn vlastnosti dky pohonu vech kol dvaj Va jistot a bezpe pln nov dimenze. Nikdy nebylo snadnj jezdit po cel rok za vech povtrnostnch podmnek s vtm klidem i kdy siln pr, pad list nebo je chumelenice.

Motory Suzuki Swift

Swift vdy pohnly sice maloobjemov, ale vkonn agregty, kter mly nadbytek dynamiky a nzkou spotebu. Dnes se touto, Suzuki ovenou, kombinac inspiruj tm vechny automobilky. Swift je Vm k dispozici s benznovm motorem o objemu 1.2 l a vzntovm motorem o objemu 1.3 l. Oba Vm pinesou jet ni spotebu i emise a o to vt radost a zitky z jzdy kamkoli se vydte.
K12B zehov motor 1.2 - Benzinov agregt o objemu 1.2 l je vybaven promnnm asovnm vfukovch a sacch ventil pro hospodrnj nakldn s palivem a podporu nrstu toivho momentu. Motor je tak ji od nich otek prunj a dynamicky reaguje na selpnut plynovho pedlu. Prmrn spoteba paliva 5,0 l/100 km a emise CO2 jen 116 g/km mluv samy za sebe.
D13A vzntov motor 1.3 - Milovnkm nafty je uren motor o objemu 1.3 l se systmem vstikovn paliva common rail a turbodmychadlem zvyujcm vkon. Tyto technologick prvky zajiuj vznamnou sporu paliva.

FOTOGALERIE

Suzuki Swift:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Swift:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Swift:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Swift:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Swift:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Swift:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Swift:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S Suzuki Swift:Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S

CENK A SPECIFIKACE

- aktuln cenk a specifikace SUZUKI Swift
- akn cenk voz SUZUKI

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUZUKI  EMIL FREY: Suzuki, Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport, Suzuki S-Cross, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny, Suzuki Celerio, Suzuki Baleno, Suzuki Vitara S

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111


Copyright ©2017, Emil Frey ČR
Created by UpFront